Шта је опклада на двоструки резултат?

Када положите опкладу на дупли резултат, јесте клађење на два исхода у једном мечу са једним улогом. Двострука опклада је појединачна опција клађења која комбинује резултат утакмице на полувремену и резултат на крају утакмице. Под претпоставком да је опклада на полувреме победила, улог се затим преноси на другу опкладу.

Како функционише дупла опклада?

Шта је дупла опклада? Двострука опклада је најлакше разумљива вишеструка опклада у понуди. Његово само два различита избора опклада комбинована у једну опкладу. Ако вам дупло клађење успе, побеђујете и добијате исплату – боље него што бисте могли да очекујете ако ставите две одвојене појединачне опкладе на исте селекције.

Шта значи двоструки резултат спортско клађење?

Такође познат као двоструки резултат, ово је опклада у којој морате предвидети исход на полувремену и на крају. Директне утакмице. Право двосмерно такмичење које се нуди у спорту, опклада између једног тима је једноставно да један тим победи други (опција нерешеног резултата се нуди само понекад).

Шта је двоструки резултат у бејзболу?

Опклада на двоструки резултат је начин да се исти резултат понови два пута у једној игри. ... Повратци се дешавају све време у спорту, и ако узмете тим А да победи у првом полувремену, али тим Б да победи у утакмици, ваше шансе могу да буду 20/1 или чак и веће.

Како се кладити на дуплу шансу?

Брзе чињенице о двострукој шанси

Опклада на дуплу шансу ради на Опција клађења на 3 начина (1Кс2). Изаберите два могућа исхода уместо само једног. Дупла шанса даје потенцијалних 67% шансе за победу. Кладите се на фаворита и резервишите другим избором.

Опклада на дупли резултат, невероватне квоте!! Шта је опклада на двоструки резултат? Парлаи умотан у 1 опкладу! 🤑🥳🤑

Шта је 2к опклада?

Клађење на дуплу шансу је у суштини користи се за пружање већих шанси за победу из једног догађаја. У фудбалу се може користити за покривање два од три могућа исхода у само једној опклади. Комбинује победу/нерешено за обе стране или се потпуно ослобађа опције за реми.

Шта значи 12 у опклади?

12 описује домаћи и гостујући тим на утакмици. 1 се односи на домаћи тим, док 2 означава гостујући тим. ... Наравно, победа у фудбалу се односи на тим који је постигао највише голова на крају утакмице. У клађењу, међутим, може да опише и победу у првом или другом полувремену.

Шта је први двоструки победник?

Двоструки резултат: За ову опкладу јесте бирајући који тим ће победити на крају 1. периода, а затим који тим ће победити на крају 3. периода. Дакле, ако изаберете тим А/нерешено, ваша опклада би била на победу тима А након 1. периода и нерешен резултат на крају 3. периода.

Шта је опклада на двоструки резултат у пикаду?

Двоструки резултат (ноге/сетови) Предвидите резултат након наведеног броја легова/сетова и укупног победника меча. Све опкладе се поништавају ако утакмица није завршена. Прва пијаца за пикадо. Поравнање је на првој стрелици или сету бачених стрелица у одређеној нози/сету.

Да ли Падди Повер плаћа двоструке резултате?

Плаћамо двоструки резултат за све селекције коњских трка које се одржавају у Ирској и Великој Британији које су покривене комплетном услугом. ... Било која опклада у Ирској или УК која укључује избор који није покривен у пуној услузи (тј. састанци од тачке до тачке) или за виртуелне трке, подлежу максималној исплати од 50.000 евра.

Шта је системска 2 3 4 опклада?

Шта је систем 2/3 (3 опкладе)? 2/3 систем се састоји од 3 опкладе које транспире од 3 избора -- три 2-пика вишеструке (парлаи). Најмање два од три избора морају бити тачна да бисте добили неки добитак - тачан износ добитка зависи од тога колико се предвиђања испоставило тачним.

Шта значи укупно дупло линија?

У спортском клађењу, а опклада на двоструки резултат се нуди на основу резултата утакмице на полувремену и на крају утакмице. ... Постоји већи ризик за опкладу на дупли резултат, јер има више потенцијалних исхода, али то такође значи да су квоте много боље.

Шта се највише исплати у спортском клађењу?

5.7 Да ли члан постави накнадну МултиБет на исту игру која одражава почетну вишеструку опкладу на исту игру и која ће резултирати тиме да Члан премаши $500,000 максимум исплате, додатне МултиБетс исте игре ће бити поништене и опкладе ће бити рефундиране.

Како израчунати дупло у оба смера?

Пример двоструког клађења на сваки начин

1. ПОБЕДА: 50 долара у 14/1 плаћа 750 долара (50 долара к 14 = 70 фунти + повратних 50 долара).
  2. МЕСТО: 1/4 од 14/1 је 3,5/1, што значи да се део опкладе на место плаћа као 50 долара (плус 750 долара од прве победе) по 3,5/1 = 2850 фунти (800 долара к 3,5 = 2800 долара + ваш улог од 50 долара назад).

Шта је Ианкее опклада?

Јенки се састоји од 11 опклада једнаке вредности на селекције у четири одвојена догађаја: шест дуплих, четири трострука и један четвороструки. ... Најчешће се користи у клађењу на коњске трке.

Како дупла опклада функционише на коњским тркама?

Циљ 'Доубле' опкладе је да успешно изаберете две победничке селекције у две различите трке на исту опкладу и улог, и у овом случају, потребно је да обе селекције победе да бисте остварили поврат.

Шта је двоструки резултат Вилијам Хил?

Који је највећи резултат у пикаду?

Највиша могућа каса је 170 док је најниже могуће плаћање 2.

Која је највећа каса за пикадо?

Богеи број је резултат који се не може извадити у истом броју стрелица из којег се може извући већи резултат. 170 је највиши резултат који се може извадити у три стрелице док нижи резултати 169, 168, 166, 165, 163, 162 и 159 не могу.

Шта је двоструки резултат у математици?

Да се ​​помножи са 2. Имати 2 од нечега.

Шта значи 12 у клађењу?

Можда ћете га видети написано као 12 на другим сајтовима за клађење. ● ОВ0. 5 или ПРЕКО 0,5: Овај код значи вас стављате опкладу да ће бити постигнут најмање један гол пре него што се меч заврши. Ако се утакмица заврши резултатом 1-0 за било који од тимова, или је постигнуто више од једног гола у игри, добијате опкладу.

Шта значи ГГ НГ 2+ у бет9ја?

ГГ/НГ 2+ Имате да предвиди да ли ће оба тима постићи најмање 2 гола током меча.Постоје 2 могуће опције: ГГ: оба тима ће постићи најмање 2 гола током меча. НГ: један тим или оба тима неће постићи ни 2 гола током утакмице.

Шта значи испод 3,5 голова?

„Испод 3,5“ значи тамо мора бити 3 гола или 2 гола или 1 гол или 0 голова, све више од 3 гола ће резултирати губитком.

Можете ли се кладити на оба тима на бетваи-у?

Оба тима дају гол

Да бисте унели опкладу: Направите избор за оба тима за резултат (избор ће аутоматски бити додат на ваш листић за клађење) Када будете задовољни својим избором, наставите на листић и унесите износ на који желите да се кладите.

Шта значи извлачење без опкладе?

На тржишту клађења, опција Драв Но Бет једноставно елиминише исход ремија на тросмерним тржиштима, што значи да кладионичари могу да се кладе на победу код куће или на победу.